zamknięte międzynarodowe spotkania B2B on-line
ORGANIZOWANE WSPÓLNIE z WrocławskiM Centrum Sieciowo-SuperkomputerowYM
PolitechnikI WrocławskIEJ
http://wcss.pl, http://pwr.edu.pl

jak wszyscy na Świecie W CZASACH COVID-19 proponujemy państwu międzynarodowe spotkania B2B zoom, dzięki którym każda firma ma zapewnione rozmowy indywidualne w specjalnie wydzielonych wirtualnych pokojach gwarantujących prywatność oraz pełne możliwości prezentacji swoich ofert eksportowych

Zamknięte Międzynarodowe Spotkanie B2B on-line to spotkania B2B - Business to Business przeprowadzane na żywo przez internet, za pomocą aplikacji Zoom, gdzie każdy uczestnik konferencji siedzi w dowolnym miejscu przed swoim komputerem i ma kontakt z innymi uczestnikami on-line. Każda polska firma uczestnik spotkań B2B on-line będzie skierowany w trakcie sesji do specjalnego pokoju zoom w celu odbycia rozmów bezpośrednich z wybranymi branżowo partnerami zaproszonymi na podstawie wskazań indywidualnych. Dla każdej firmy przygotowujemy partnerów branżowych, z którymi uczestnicy odbędą rozmowy indywidualne w specjalnie wydzielonych strefach pokojach wirtualnych zoom co gwarantuje indywidualny spokój negocjacyjny z tłumaczem na życzenie.

 Wzięcie udziału w konferencji jest możliwe, jeśli uczestnicy mają zainstalowane odpowiednie aplikacje sieciowe oraz mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniu po naciśnięciu dedykowanego linku (zaproszenia na spotkanie) przesłanego przez organizatora pocztą e-mail. Linki do pobrania oprogramowania przesyłamy drogą elektroniczną. 

 

 Zamknięte Międzynarodowe Spotkanie B2B on-line są wzmocnieniem kontaktów bezpośrednich pomiędzy firmami polskimi a ich odpowiednikami za granicą w krajach objętych działaniami SCC. Specjalizujemy się w gospodarkach Chin i Iranu, ale proponujemy Państwu najbardziej atrakcyjne teraz rynki eksportowe szybko rosnących krajów leżących na trasie "Pasa i Szlaku" , gdzie wzrost gospodarczy jest i będzie w najbliższych latach największy poczynając od sąsiedniej i najbliższej Polsce Białorusi a kończąc na granicy z Chinami, która już jest największą gospodarką Świata. Białoruś, Rosja, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Iran oczywiście, Armenia, Qatar i Pakistan to kraje, do których organizujemy wspierane refundacjami Ministerstwa Rozwoju misje gospodarcze a teraz również spotkania B2B on-line. Wszystkie te kraje przeżywają w tych czasach wzrosty gospodarcze pomimo "antychińskich" nacisków USA. Proponujemy również Państwu takie gospodarcze perełki jak Cypr i Malta, które mają nieocenione możliwości prowadzenia proxi-biznesu w krajach Bliskiego Wschodu oraz w Libii. 

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z USA, Kanadą, Australią i Nową Zelandią zapraszamy do współpracy z nami poprzez naszą platformę w Londynie/UK, który konsekwentnie buduje nowe możliwości biznesowe w ramach nowych międzynarodowych umów handlowych.

 Zamknięte Międzynarodowe Spotkanie B2B on-line są prowadzone za pośrednictwem tłumacza ponieważ jak pokazała praktyka, posługiwanie się językami ojczystymi powiększa znacznie udział wszystkich zainteresowanych firm w krajach, których one dotyczą oraz powiększa komfort prowadzonych rozmów. Rozmowy kuluarowe prowadzone są bez tłumacza lub w innym indywidualnym trybie.

 

 

 

Zamknięte Międzynarodowe Spotkania B2B on-line są płatne ponieważ ich koszty nie są pokrywane przez instytucje pośredniczące i dzięki temu mają one charakter zamknięty i od wszystkich niezależny.

Przypominamy, że trwa 
PROMOCJA PANDEMIA 2020 umożliwiająca znaczną obniżkę kosztów a w przypadku misji gospodarczych są jeszcze do wykorzystania środki z programów de minimis.

    

 

 

Oferujemy Państwu nieograniczone dostępy jednorazowe w cenie równowartości jedynie 220Euro netto oraz pełne dostępy roczne w promocyjnej cenie równowartości tylko 4500 zł. netto do dnia 30 października 2020!.
UWAGA!
Uczestnicy naszych misji gospodarczych mają zagwarantowany bezpłatny dostęp do wszystkich Zamkniętych Międzynarodowych Spotkań B2B bez żadnych ograniczeń. Napisz do nas biuro@scc..pl już dziś: po krótkim profilowaniu możliwości Twojej firmy otrzymasz zestaw propozycji branżowych spotkań B2B w uzgodnionych wspólnie krajach docelowych.