OBNIŻ KOSZTY wejścia NA RYNKI ZAGRANICZNE

OFERUJEMY PAŃSTWU STAŁĄ WSPÓŁPRACĘ NA RYNKACH ZAGRANICZNYCH NA WARUNKACH INDYWIDUALNYCH 

Zasadniczymi i głównymi elementami kosztowym misji gospodarczych nie są koszty przelotów i zakwaterowania w dobrych hotelach i w licznych krajach docelowych (to możecie Państwo zorganizować samodzielnie z jakimkolwiek biurem podróży), ale prace nad pozyskaniem odpowiednich partnerów do współpracy biznesowej. Nie jest to proste z uwagi na fakt, że w Polsce większość ludzi zostawia wszystko na ostatnią chwilę co jest już tutaj regułą obowiązującą na zasadzie standardu narodowego. To że firmy polskie poprawiły swoje oferty to fakt ale zrobił to cały Świat dookoła.

 

W sytuacji, gdy panuje ogólna nadprodukcja wszędzie i wszystkiego, nastąpiła bezwzględna rywalizacja o znalezienie kupca co jest coraz trudniejsze, gdyż w wyborze oferty decydują teraz najczęściej kontakty osobiste i wiedza jak je wykorzystać w czasach coraz większej zmienności geopolitycznej.

Tu, My Polacy, nie należymy do liderów aktywności. Firmy polskie najczęściej godzą się na przekazanie sprzedaży swoich produktów czy usług Niemcom a ostatnio Czechom, którzy tradycyjnie mają lepsze kontakty handlowe na rynkach zagranicznych. Niestety bez zmiany tej tendencji nie zmienimy swoich efektów finansowych, gdyż to Niemcy a ostatnio Czesi zbierają większą część marży zostawiając podwykonawcom polskim koszty produkcji. Nam statystycznie rośnie eksport do omawianych krajów co media przedstawiają jako sukces. Polska i polskie firmy są na Świecie lubiane a polscy przedsiębiorcy cenieni za swoją rzetelność i jakość. Wszyscy jednak pytają o to samo: dlaczego Was tu nie ma? Dotyczy to takich krajów jak Iran, Arabia Saudyjska i Oman, Azerbejdżan, Uzbekistan, Indie, Wietnam a nawet Chiny, gdzie Polacy nie nawiązują z ludźmi biznesu kontaktów osobistych tylko koncentrują się na szybkim zakupie lub wizytacjach na targach. Proponujemy Państwu zmianę tej tendencji i nawiązywanie kontaktów bezpośrednich z ludźmi biznesu w  najważniejszych dla Polski rynkach Azji Centralnej, Iranu, Indii, Chin, Wietnamu i trudnej ostatnio Rosji, w której jednak mamy biznesowo dobrą perspektywę wieloletnią.

W biznesie najważniejsze są kontakty bezpośrednie, bo biznesem zajmują się ludzie, którzy lubią nas Polaków i nasz sposób bycia.

 

Zapraszamy więc do dłuższej i bardziej odpowiedzialnej pracy nad rynkami zagranicznymi i budowaniem długoterminowych relacji w ramach Programów Partnerskich oraz indywidualnie skrojonych form Współpracy Indywidualnej co znacznie obniża koszty pozyskania odpowiednich partnerów biznesowych i zwiększa efektywność obustronnej współpracy:   
 

PROGRAMY PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA


OBNIŻ KOSZTY WEJŚCIA NA RYNKI ZAGRANICZNE I WSPÓLPRACUJ Z NAMI