OCEŃ STAN UMIĘDZYNARODOWIENIA SWOJEJ FIRMY

Wszystkie firmy polskie działają w otoczeniu międzynarodowym i aby się rozwijać muszą działać na rynkach trzecich.
To że firma sprzedaje swoje usługi czy towary na rynku unijnym to oczywistość i absolutne w tej chwili minimum. Polska gospodarka rośnie i aby ten wzrost był trwały i solidny firmy polskie muszą opanowywać szybko rosnące rynki azjatyckie i amerykańskie i w tym pomaga nasz zespół.

Najwyższy czas skończyć z megalomanią bliskich rynków białoruskiego i ukraińskiego, gdyż aby osiągnąć właściwe dla naszych możliwości pułapy
koncentrujemy się na Federacji Rosyjskiej, Iranie, którego zasięg oddziaływania obejmuje 400 milionów potencjalnych klientów oraz Wietnamie, którego potencjał jest w tej chwili nieograniczony. Kraje Azji Centralnej czyli Azerbejdżan, Kazachstan a przede wszystkim Uzbekistan to następne obszary gdzie firmy polskie mają niewykorzystany potencjał i możliwości ekspansji.

Trzecim obszarem o ogromnym potencjale to kraje arabskie i kraje Ameryki Północnej i Południowej, gdzie firmy polskie mają coraz więcej do powiedzenia a do których po prostu wracają po dwudziestu latach transformacji.

Zapraszamy wszystkie firmy polskie do działania poza Unią Europejską, która będąc w tej chwili naszym naturalnym domem, daje nam takie możliwości ponieważ na całym Świecie produkty lub usługi "Made in EU" to standard o klasie najwyższej.

Skontaktuj się z nami
biuro@scc.org.pl i rozpocznij swoją ekspansję na międzynarodowe rynki.
Po kontakcie z nami pomożemy Twojej Firmie wybrać właściwe rynki, dobierzemy odpowiednie "instrumenty wsparcia finansowego", sporządzimy i zrealizujemy plan umiędzynarodowienia by po latach zastoju Polska znalazła swoje należne miejsce na mapie Świata.

Zapraszamy.