Archiwum misji

Nasz zespół od ponad dwudziestu lat organizuje misje gospodarcze do wielu krajów Świata, w których udział wzięło ponad tysiąc polskich firm.
Naszą specjalnością są: Rosja, Białoruś, Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Turcja, Iran, Kazachstan, Indie, Chiny, Wietnam, Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie, Oman, Egipt, Libia, Tunezja, Maroko a w Amerykach: Brazylia, Chile, Peru, Argentyna i Kanada. 

 

W bieżącym 2018 roku zorganizowaliśmy następujące zagraniczne wydarzenia gospodarcze:

Pierwsza od 1989 roku wystawa polska w Iranie:

 

 

 

 

BIAŁORUŚ 2018
Mińsk - Gomel: 19 - 23 listopada 2018
Misja specjalna firm polskich do Białorusi ma za zadanie odbycie spotkań bezpośrednich z firmami białoruskimi w okresie nadchodzącego nowego roku jak również ma za celu przygotowanie polsko-białoruskiej misji gospodarczej do Rosji
LIBIA 2019
Trypolis-Misurata: 2 - 7 lutego 2019
Misja specjalna firm polskich do Libii z okazji stabilizujących wyborów prezydenckich i powołania nowego jednego rządu. Możliwość refundacji kosztów uczestnictwa.
KOREA POŁUDNIOWA 2019
Seul - Korea Południowa: 18 - 22 lutego 2019
Wielobranżowa (ogólna) misja firm polskich do Seulu stolicy Korei Południowej, kraju który jest największym inwestorem w Polsce z poza UE. Możliwość refundacji kosztów uczestnictwa.
POLSKO-BIAŁORUSKA MISJA GOSPODARCZA DO ROSJI
Mińsk - Sankt Petersburg - Moskwa: 24 lutego - 1 marca 2019
Wysokie ceny ropy, które raczej szybko nie spadną, to gwarancja dobrej kondycji Rosji. Polsko-Białoruska misja firm polskich do Rosji to gwarancja sukcesu - zapraszamy firmy z całej Polski.
PAKISTAN 2019
Islamabad: 4 - 8 marca 2019
Wielobranżowa (ogólna) misja gospodarcza do Pakistanu, który od czasu zainstalowania się tam Chin stał się bezpiecznym i szybko rosnącym rynkiem. Możliwość refundacji kosztów uczestnictwa.