ogólna WIELOBRANŻOWA misja firm polskich do CHIN

Beijing/Pekin:
7 - 11 maja 2018Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w Branżowych Projektach Promocyjnych dla branż:

- przemysłowo-maszynowej

- budowlanej i wyposażenia wnętrz

- spożywczej

- meblarskiej i drzewnej

- farmaceutycznej i urządzeń medycznych

- kosmetycznej

- luksusowych dóbr konsumpcyjnych

BPP dla ww. branż organizujemy w dniach 8-10 maja 2018 r. w stolicy Chin – Pekinie.
BPP mają formułę misji gospodarczej, w ramach której każda z firm polskich odbędzie indywidualne spotkania B2B z ich chińskimi odpowiednikami, importerami i/lub eksporterami. Parterów do rozmów, potencjalnych Państwa kontrahentów dobieramy – wspólnie z naszym chińskim odpowiednikiem i partnerem - na podstawie Państwa indywidualnych wytycznych.

Firmy chińskie są zapraszane indywidualnie do każdego polskiego uczestnika przez drugą co do wielkości w Chinach organizację gospodarczą CEDEA , z którą mamy zaszczyt współpracować już ponad dziesięć lat.

 
Skorzystaj z możliwości instrumentów wsparcia Ministerstwa Rozwoju umożliwiających refundację kosztów uczestnictwa w wysokości do 50% - nabór wniosków trwa - oraz rekordowo niskiego kursu dolara. Dzięki ponad dziesięcioletniej, ścisłej już współpracy z CEDEA udało nam się tak ustawić koszty aby udział każdej firmy polskiej na spotkaniach B2B był maksymalnie efektywny. Zapraszając więc do udziału mamy nadzieję że nasza misja przyczyni się do dalszego rozwoju współpracy pomiędzy firmami polskimi i chińskimi co jest naszym celem nadrzędnym.

Zapraszamy do udziału firmy z całej Polski !