iran - seminarium szkoleniowe

IRAN – współpraca eksportowa i inwestycyjna w praktyce całodniowe intensywne seminarium szkoleniowe 19 wrzesień 2018

Miejsce: Centrum Konferencyjne Warszawa (Centrum)

Rozpoczęcie: godz. 10.00
Zakończenie: godz. 17.00

IRAN, w ostatnim czasie wybił się na regionalną potęgę, dołączając do grona najszybciej rosnących gospodarek świata. Jednak, aby kraj mógł się dalej dynamicznie rozwijać potrzebuje intensywnej współpracy z firmami z zagranicy celem dostaw nowych technologii i wymiany wiedzy, jak również wszelkiego rodzaju produktów oraz inwestycji.

Władze Iranu widząc olbrzymie potrzeby, otworzyły możliwości dla współpracy zagranicznej, poprzez wszelkiego rodzaju ułatwienia i zniesienie wielu uciążliwych procedur dla biznesu prywatnego. Stanowi to swoistą szansę dla polskich firm, które śmiało mogą konkurować z innymi europejskimi firmami zarówno jakością i ceną. Warto ponadto, wykorzystać naszą dobrą opinię, aby budować trwałe relacje na długie lata. Polacy w Iranie są bowiem postrzegani jako solidni partnerzy w biznesie, rokujący na przyszłość potencjałem technologicznym i innowacyjnym w wielu sektorach gospodarczych.
Nie należy zapominać również, iż IRAN, liczący ponad 80 milionów mieszkańców, stanowi wrota handlowe do ponad 400 milionowego rynku krajów z nim sąsiadujących, takich jak Pakistan czy Afganistan. Zatem nie do przecenienia są doskonałe relacje zarówno biznesowe, jak i osobiste Persów w regionie, budowane od pokoleń. Ważnym argumentem jest również strategiczne położenie Iranu oraz ogromne zaplecze surowcowe, dzięki którym Iran w przyszłości może dołączyć do grupy państw najbogatszych.
Zapraszamy serdecznie do udziału w seminarium szkoleniowym dotyczącym możliwości i potencjału rozwoju eksportu oraz inwestycji pomiędzy polskimi i irańskimi przedsiębiorcami.

Nasze seminarium szkoleniowe dostarczy jego uczestnikom wyłącznie rzetelnych i praktycznych informacji, ułatwiając prowadzenie działań związanych z wejściem na ten rynek i prowadzeniem na nim działań handlowych czy inwestycyjnych.
Do współpracy w projekcie, jako wykładowców zaprosiliśmy jedynie praktyków biznesu i ekspertów od wielu lat związanych z Iranem. W ramach swoich wystąpień podzielą się z Państwem poniższymi tematami:

Iran – uwarunkowania społeczno-polityczne (najważniejsze informacje);
 • Potencjał eksportowy i inwestycyjny (m.in.: omówienie potrzeb dla wybranych sektorów gospodarki irańskiej, potencjał eksportowy dla polskich producentów, przedstawienie obecnych zależności oraz form funkcjonowania rynku i na rynku, kanały dystrybucyjne, itp.);
 • Warunki dostępu do rynku w praktyce (kwestie ogólne oraz dla poszczególnych branż);
 • Uwarunkowania formalno – prawne (m.in.: kwestie bankowości i finansowania inwestycji w Iranie, kwestie płatnicze, jak faktury i obieg gotówki, jak również umowy handlowej: jak zabezpieczyć swoje interesy?, inne ważne zagadnienia prawne);
 • Współpraca z kontrahentem irańskim w praktyce (m.in.: uwarunkowania religijno – kulturowe i ich wpływ na biznes, budowanie relacji i podejmowanie praktycznej współpracy, negocjacje i mediacje w świecie kultury perskiej i islamu);
 • Wejście na rynek: (w jaki sposób?, nieuniknione koszty, zrozumienie i zaspokojenie potrzeb lokalnego klienta, planowanie działań, pozyskanie kontrahenta, z kim nawiązać współpracę i w jaki sposób uwiarygodnić się, budowa właściwego wizerunku oraz unikalnej pozycji na rynku, elementy promocji, które warto wziąć pod uwagę, o czym należy pamiętać, transport i logistyka)Niniejsze seminarium szkoleniowe skierowane jest do firm zainteresowanych rozwojem biznesu z partnerami irańskim na płaszczyźnie handlowej i / lub inwestycyjnej, jak również już zaangażowanych we współpracę z Iranem.

  Zgłoszenia

  Zgłoszenia należy składać do 7 września 2018 roku.
 • Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 661345808 lub pod adresem e-mail: office@scc.org.pl

  Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona

  Koszty udziału w seminarium szkoleniowym

  CENA PROMOCYJNA ! Przy zgłoszeniu i dokonaniu opłaty w terminie:
 • do 10 sierpnia 2018
  2.250 zł netto
  (2.767,50 brutto) - dla pierwszej osoby z firmy

  1.950 zł netto
  (2.398,50 brutto) - dla kolejnych osób z firmy

 • CENA bez PROMOCJI! Przy zgłoszeniu i dokonaniu opłaty w terminie:
 • od 11 sierpnia do 7 września 2018
  2.550 zł netto
  (3.136,50 brutto) - dla pierwszej osoby z firmy

  2.250 zł netto
  (2.767,50 brutto) - dla kolejnych osób z firmy

  Cena obejmuje: udział w seminarium szkoleniowym, materiały szkoleniowe, lunch, 2 przerwy kawowe oraz certyfikat, jak również indywidualną godzinną konsultację (termin ustalony będzie na bieżąco z firmą)

  Zapraszając do udziału pozdrawiamy serdecznie.