" O Chinach można pisać długo ale najlepiej milczeć, gdyż jest to jedyny kraj na Świecie,
który w ciągu dwóch dekad przeskoczył wszystkich i ciągle rośnie...."

 

Chiny są już teraz również i dla Ciebie - to nie jest trudne.

    
Większość polskich firm nawiązuje kontakty w Chinach indywidualnie, odwiedzając liczne targi i wystawy, których w tym kraju jest wyjątkowo dużo. Wizytacja targów i wystaw pozwala na indywidualną selekcję firm chińskich i podjęcie rozmów z potencjalnymi partnerami ale ogranicza pola tylko do tych firm, które w danej chwili się wystawiają nie pozwalając dotrzeć do setek innych, których oferta może być bardziej korzystna
z punktu widzenia długotrwałej współpracy. Większość firm polskich w Chinach kupuje nie sprzedaje napędzając Chinom stabilny
i zrównoważony wzrost. Tymczasem rynek chiński to rynek już ponad 350 milionów potencjalnych konsumentów, którzy czekają na produkty
z Europy bo to Europa właśnie kojarzy im się z jakością, której poszukują. Aby tu sprzedać trzeba jednak mieć markę lub właściwego partnera.

Od dnia 1 czerwca 2018 roku weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji pozwalająca stworzyć każdej firmie polskiej specjalną mikro strefę inwestycyjną i zaprosić do niej inwestora z całego Świata. Nasz zespół prawny pomoże Państwu wytyczyć właściwa drogę do pozyskania inwestora. Przygotuj swoja ofertę inwestycyjną, weź udział w targach i pozyskaj swojego partnera inwestycyjnego z Chin.
 
Chiny to nie tylko Szanghaj ale wiele innych miejsc, gdzie na polskie firmy czekają milionowe zyski do zagospodarowania bo to w Chinach teraz
powstają największe fortuny i to w krótkim czasie. Nasza propozycją dla firm polskich jest Tianjin jeden z największych portów Świata i jedno z w czterech miast wydzielonych w Chinach. To nasza oferta dla firm polskich, gdzie organizujemy polską promocję z poparciem tutejszego Rządu. Nie byłoby to możliwe bez aktywnego wsparcia naszego długoletniego pekińskiego partnera CEDEA , który poza pełną opieką logistyczną i nadzorem programu jest głównym organizatorem po chińskiej stronie.   Tianjin to prawie 13 milionowe miasto, które nazywane północnym Szanghajem, jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów z jedną z największych stref ekonomicznych w Chinach.

   
Dzięki wystawie POLAND-CHINA Business and Culture Cooperation w Tianjin macie Państwo gwarancję nie tylko na rozpoczęcie lub kontynuację dobrego biznesu w Chinach ale i możliwość zorganizowania dobrej logistyki w szerszej skali,  gdyż miejsce to jest doskonale zorientowane na nowo powstający "Złoty Trójkąt" czyli nowopowstający obszar gospodarczy Korei,  Japonii oraz Chin. Obszar ten jest aktualnie najszybciej rozwijającym się rejonem Świata, na którym nie może zabraknąć firm polskich w tym Twojej.

Dzięki powstaniu polskiego biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju mamy teraz również szansę na jeszcze większe oficjalne wsparcie i bezpośrednią pomoc w działaniach biznesowych i tą drogą.
 
Poniżej podajemy kilka najbardziej przydatnych linków do niezbędnych informacji:

PRZEWODNIK PO CHINACH 

    Chiny to jeden z najszybciej rozwijających się krajów Świata w którym każda polska firma może znaleźć swojego odpowiednika.