wystawa

Pomimo rozwoju Internetu i możliwości z nim związanych, nadal najbardziej efektywnym sposobem nawiązywania kontaktów gospodarczych są Targi i Wystawy, na których można przedstawić swoje oferty eksportowe. Z tego powodu promocję firm polskich w Chinach organizujemy w formule polskiej ekspozycji, która odbędzie się w znanym tu wszystkim Centrum Targowym w Tianjin. Organizując w tym miejscu ekspozycję polską pozwalamy partnerom chińskim skoncentrować się na jednej konkretnej i kompleksowej ofercie. Dodatkowo dajemy możliwość poznania naszego kraju tworząc odpowiednie przestrzenie do spokojnego prowadzenia rozmów biznesowych w polsko-chińskiej atmosferze.

 

Takiej możliwości nie ma na imprezach międzynarodowych, na których pawilony z całego Świata rywalizują między sobą walcząc o klienta każdym możliwym sposobem. Nie ma też wtedy możliwości dotarcia z informacjami o Polsce jako o wyjątkowym miejscu w Europie i na Świecie.

"POLAND - CHINA Business and Culture Cooperation",  ma na celu promocję polskiego biznesu oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski w Chinach, będąc okazją dla polskich firm na nawiązanie kontaktów bezpośrednich z partnerami chińskimi tym bardziej, że każda polska firma ma gwarancję reprezentowania swojego segmentu rynku na zasadzie wyłączności.
Co to oznacza w praktyce wie każdy prowadzący biznes, gdyż tylko w tej formule osiągnąć można maksymalne efekty biznesowe.


Tego typu formuła prezentacji polskiej oferty eksportowej, daje również możliwości prezentacji polskich możliwości edukacyjnych i turystycznych, co przyczynia się do zmiany wzajemnych stereotypów na tle wspólnych wydarzeń historycznych. Chiny bowiem to kraj nowoczesny o ogromnym potencjale rozwojowym.

Polskie wystąpienie "POLAND - CHINA Business and Culture Cooperation" jest częścią "CHINA TIANJIN INTERNATIONAL FAIR for INVESTMENT and TRADE & PECC EXPOSITION" gdzie w tegorocznych kwietniowych wystawiło się 5000 wystawców z 34 krajów w 64 grupach tematycznych" a już wiadomo, że rok 2019 pobije te liczby.Celem uczestnictwa w targach jest pozyskanie chińskich partnerów kooperacyjnych , handlowych lub inwestycyjnych. 

Od dnia 1 czerwca 2018 obowiązuje ustawa na podstawie której każda firma w Polsce może wydzielić część swojego majątku i wnieść go do spółki na takich samych warunkach jak w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Patrz na tekst ustawy. Przygotuj więc swoją ofertę inwestycyjną, zapisz się na targi i pozyskaj partnera chińskiego do swojej strefy indywidualnej. Nasz zespół pomoże w przygotowaniu oferty inwestycyjnej oraz w pozyskaniu odpowiednich inwestorów chińskich.

W ciągu kilku dni tego wyjątkowego wydarzenia będziemy mieli okazję zaprezentować swoje oferty oraz Polskę jako kraj dobrych i nowoczesnych marek, tworząc okazję do nawiązania kontaktów bezpośrednich w wyjątkowej atmosferze współpracy polsko-chińskiej.
Poniżej wizualizacja naszej hali oraz możliwości aranżacji stoisk o dowolnym metrażu jak również oferowana minimalna powierzchnia do wykorzystania w postaci 9m2 stoiska do własnego wyposażenia. Wykonamy i zrealizujemy każdy projekt własny lub zaprojektujemy stoisko indywidualne na warunkach do indywidualnego ustalenia. Zapisz się już dzisiaj naprawdę warto!. 

PROGRAM RAMOWY:

Dzień pierwszy: 16 kwietnia 2019, wtorek:
- Przylot do Pekinu
- Transfer do hotelu, check in i krótki odpoczynek
- Lunch.
- Do wyboru: Store - Check lub Zakazane Miasto - zwiedzanie
- Obiadokolacja
- Czas wolny

Dzień drugi: 17 kwietnia 2019, środa:
- Śniadanie w hotelu
- Wizyta w Ambasadzie RP w Pekinie
- Lunch
- Transfer szybkim pociągiem do Tianjin
- Transfer do hotelu w Tianjin, kolacja, czas wolny.

Dzień trzeci: 18 kwietnia 2019, czwartek:
- Śniadanie w hotelu
- Aranżacja i przygotowania stoisk do wystawy
- Lunch
- Otwarcie wystawy
- Kolacja

Dzień czwarty: 19 kwietnia 2019, piątek:
- Śniadanie w hotelu
- Praca na wystawie, spotkania robocze z firmami chińskimi
- Lunch
- Praca na wystawie, spotkania robocze z firmami chińskimi
- Kolacja

Dzień piąty: 20 kwietnia 2019, sobota:
- Śniadanie w hotelu
- Wymeldowanie (check out)
- Powrót szybką koleją do Pekinu
- Transfer do hotelu
- Zwiedzanie chińskiego muru
- Kolacja, czas wolny

Dzień szósty: 21 kwietnia 2019, niedziela:
- Śniadanie w hotelu.
- Wymeldowanie (check out)
- Transfer na lotnisko i powrót do Warszawy.

Cena: 195Euro/m2 - stoisko minimalne 9m2

Miejsce wystawy: Tianjin Meijiang Convention Center