Koszty uczestnictwa

Koszty uczestnictwa w POLAND - IRAN 2019 stanowią koszt uzyskania przychodu.

Koszty uczestnictwa podzielone są na koszty wystawiennicze, związane z częścią biznesową i koszty osobowe związane z przelotami,
zakwaterowaniem, wyżywieniem, ubezpieczeniami i zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa.

Koszty wystawiennicze:

Typowe stoisko wystawiennicze: to zabudowana powierzchnia 12 m2 z wyraźnie oznaczonym logo firmy, wyposażone w: 40'' ekran LCD/LED, stolik z 3 krzesłami oraz wolnostojąca szafka. Każda polska firma uczestnicząca w POLAND - IRAN 2019 sama aranżuje swoje stoisko według swojego projektu. Dzięki temu, że każda firma polska będzie reprezentować swoją branżę na zasadzie pełnej wyłączności ma ona zapewniony komfort i możliwość spokojnych rozmów z partnerami irańskimi zaproszonymi indywidualnie do każdego uczestnika ze wszystkich miast Iranu.   

Koszt 1m2 = 295EURO daje wyjątkowo korzystną cenę 3540Euro za wyposażone 12m2 stoisko wystawiennicze * Poza zabudowaną i wyposażoną powierzchnią wystawienniczą oraz pełnym wsparciem logistycznym w kosztach 1m2 zawarte są: dodatkowe spotkania B2B, wpis do katalogu wystawców polskich, pomoc w aranżacji stoiska, zaproszenie potencjalnych partnerów irańskich z całego Iranu, tłumacze, konsultacje na temat rynku irańskiego, materiały informacyjne itd.

Koszty osobowe wynoszą: 1695 Euro i obejmują: wizy, ubezpieczenie NW, przeloty z Warszawy do Teheranu i z Teheranu do Warszawy, transfery uczestników w ramach realizowanego programu, pokoje jednoosobowe w hotelu*****, śniadania i obiadokolacje, dwie uroczyste kolacje z zaproszonymi gośćmi, zwiedzanie Teheranu oraz pełne wsparcie osobowe na miejscu.

*Możliwość refundacji kosztów: istnieją możliwości refundacji kosztów udziału w wysokości do 50%. Z uwagi na różnorodność programów pomocowych, tj. środki regionalne/środki centralne, pomoc publiczna/ pomoc de minimis   firmy zainteresowane uzyskaniem dofinansowania/refundacji prosimy o kontakt na adres: biuro@scc.org.pl celem oceny możliwości uzyskania dofinansowania/refundacji oraz znalezienia optymalnego programu pomocowego.


W ww. deklaracji prosimy o zawarcie następujących danych firmy:
1) Adres
2) Wielkość firmy (mikro, mała, średnia, dużą)
3) Przedmiot działalności
4) NIP/Regon
5) Wielkość uzyskanej pomocy de minimis za aktualny i dwa poprzednie lata podatkowe.

Możliwości refundacji w perspektywie finansowej na lata 2014 - 2020

PUNKTY INFORMACYJNE

PERSPEKTYWA FINANSOWA 2014-2020 

PROGRAMY KRAJOWE I REGIONALNE 

NABORY WNIOSKÓW