Wystawa I WARSZTATY PRZYGOTOWAWCZE

Pomimo rozwoju Internetu i możliwości z nim związanych, nadal najbardziej efektywnym sposobem nawiązywania kontaktów gospodarczych są Targi i Wystawy, na których można przedstawić swoje oferty eksportowe. Z tego powodu promocję firm polskich w Iranie organizujemy w formule polskiej ekspozycji, która odbędzie się w znanym tu wszystkim Centrum Targowym: Hijab Complex w Teheranie. Organizując w tym miejscu ekspozycję polską pozawalamy partnerom irańskim skoncentrować się na jednej konkretnej i kompleksowej ofercie. Dodatkowo dajemy możliwość poznania naszego kraju tworząc odpowiednie przestrzenie do spokojnego prowadzenia rozmów biznesowych w polskiej - ale też i w irańskiej atmosferze.

 

Takiej możliwości nie ma na imprezach międzynarodowych, na których pawilony z całego Świata rywalizują między sobą walcząc o klienta każdym możliwym sposobem. Nie ma też wtedy możliwości dotarcia z informacjami o Polsce jako o wyjątkowym miejscu w Europie i na Świecie.

"POLAND - IRAN Business and Culture Cooperation",  ma na celu promocję polskiego biznesu oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski w Iranie, będąc okazją dla polskich firm na nawiązanie kontaktów bezpośrednich z partnerami irańskimi tym bardziej, że każda polska firma ma gwarancję reprezentowania swojego segmentu rynku na zasadzie wyłączności. Co to oznacza w praktyce wie każdy prowadzący biznes, gdyż tylko w tej formule osiągnąć można maksymalne efekty biznesowe.

 

Tego typu formuła prezentacji polskiej oferty eksportowej, daje również możliwości prezentacji polskich możliwości edukacyjnych i turystycznych, co przyczynia się do zmiany wzajemnych stereotypów na tle wspólnych wydarzeń historycznych. Iran bowiem to kraj nowoczesny o ogromnym potencjale rozwojowym.

Dla wszystkich uczestników Poland-Iran 2019 przygotowujemy cykl warsztatów przygotowujących do działalności na rynku irańskim.
Warsztaty dla uczestników są bezpłatne!.

 

W ciągu prawie sześciu dni tego wyjątkowego wydarzenia będziemy mieli okazję zaprezentować swoje produkty oraz Polskę jako kraj dobrych i nowoczesnych marek, tworząc okazję do nawiązania kontaktów bezpośrednich w wyjątkowej atmosferze współpracy polsko-irańskiej.

 

Dzięki ogromnej pomocy i wsparciu naszych partnerów irańskich na niewielkiej powierzchni 1800m2, w znanym w całym Iranie Hijab Complex, udało się zaprojektować miejsca dla 53 firm, które mają okazję prezentacji swoich produktów eksportowych w indywidualnie oznakowanych stoiskach, których cena przy pełnej zabudowie i wyposażeniu jest jak na warunki irańskie relatywnie niska bo wynosi 298USD/m2.

 

W narożach sali organizujemy miejsca do prezentacji Polski i Iranu jak również polskiej oferty turystycznej i edukacyjnej polskich uczelni wyższych.

 

Aby uzyskać maksymalny efekt biznesowy, na zakończenie imprezy organizujemy uroczystą kolację GALA DINNER, na którą każdy polski uczestnik POLAND - IRAN 2019 będzie mógł zaprosić swoich perskich partnerów aby w odpowiedniej atmosferze utrwalić nawiązane kontakty i "domówić" możliwości współpracy. To ludzie tworzą biznes i tylko bliskie relacje i kontakty osobiste dają w obecnych czasach gwarancję wzajemnego zaufania.