zamknięte międzynarodowe spotkania B2B on-line
ORGANIZOWANE WSPÓLNIE z WrocławskiM Centrum Sieciowo-SuperkomputerowYM
PolitechnikI WrocławskIEJ http://wcss.pl, http://pwr.edu.pl

jak wszyscy na Świecie W CZASACH COVID-19 proponujemy państwu międzynarodowe spotkania B2B zoom, dzięki którym każda firma ma zapewnione rozmowy indywidualne w specjalnie wydzielonych wirtualnych pokojach gwarantujących prywatność oraz pełne możliwości prezentacji swoich ofert eksportowych

Zamknięte Międzynarodowe Spotkanie B2B on-line to spotkania B2B - Business to Business przeprowadzane na żywo przez internet, za pomocą aplikacji Zoom, gdzie każdy uczestnik konferencji siedzi w dowolnym miejscu przed swoim komputerem i ma kontakt z innymi uczestnikami on-line. Każda polska firma uczestnik spotkań B2B on-line będzie skierowany w trakcie sesji do specjalnego pokoju zoom w celu odbycia rozmów bezpośrednich z wybranymi branżowo partnerami zaproszonymi na podstawie wskazań indywidualnych. Dla każdej firmy przygotowujemy partnerów branżowych, z którymi uczestnicy odbędą rozmowy indywidualne w specjalnie wydzielonych strefach pokojach wirtualnych zoom co gwarantuje indywidualny spokój negocjacyjny z tłumaczem na życzenie.

 Wzięcie udziału w konferencji jest możliwe, jeśli uczestnicy mają zainstalowane odpowiednie aplikacje sieciowe oraz mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniu po naciśnięciu dedykowanego linku (zaproszenia na spotkanie) przesłanego przez organizatora pocztą e-mail. Linki do pobrania oprogramowania przesyłamy drogą elektroniczną. 

 

 Zamknięte Międzynarodowe Spotkanie B2B on-line są wzmocnieniem kontaktów bezpośrednich pomiędzy firmami polskimi a ich odpowiednikami za granicą w krajach objętych działaniami SCC. Specjalizujemy się w gospodarkach Chin i Iranu, ale proponujemy Państwu najbardziej atrakcyjne teraz rynki eksportowe szybko rosnących krajów leżących na trasie "Pasa i Szlaku" , gdzie wzrost gospodarczy jest i będzie w najbliższych latach największy poczynając od sąsiedniej i najbliższej Polsce Białorusi a kończąc na granicy z Chinami, która już jest największą gospodarką Świata. Białoruś, Rosja, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Iran oczywiście, Armenia, Qatar i Pakistan to kraje, do których organizujemy wspierane refundacjami Ministerstwa Rozwoju misje gospodarcze a teraz również spotkania B2B on-line. Wszystkie te kraje przeżywają w tych czasach wzrosty gospodarcze pomimo "antychińskich" nacisków USA. Proponujemy również Państwu takie gospodarcze perełki jak Cypr i Malta, które mają nieocenione możliwości prowadzenia proxi-biznesu w krajach Bliskiego Wschodu oraz w Libii. 

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z USA, Kanadą, Australią i Nową Zelandią zapraszamy do współpracy z nami poprzez naszą platformę w Londynie/UK, który konsekwentnie buduje nowe możliwości biznesowe w ramach nowych międzynarodowych umów handlowych.

 Zamknięte Międzynarodowe Spotkanie B2B on-line są prowadzone za pośrednictwem tłumacza ponieważ jak pokazała praktyka, posługiwanie się językami ojczystymi powiększa znacznie udział wszystkich zainteresowanych firm w krajach, których one dotyczą oraz powiększa komfort prowadzonych rozmów. Rozmowy kuluarowe prowadzone są bez tłumacza lub w innym indywidualnym trybie.

 

 

 

Zamknięte Międzynarodowe Spotkania B2B on-line są płatne ponieważ ich koszty nie są pokrywane przez instytucje pośredniczące i dzięki temu mają one charakter zamknięty i od wszystkich niezależny.

    

 

 

Oferujemy Państwu uczestnictwo w wybranym spotkaniu B2B Online  w cenie równowartości jedynie ok 450 Euro netto oraz pełne uczestnictwo roczne we wszystkich spotkaniach B2B Online bez ograniczeń w cenie równowartości tylko 1500 Euro netto !!!Napisz do nas biuro@scc..pl już dziś: po krótkim profilowaniu możliwości Twojej firmy otrzymasz zestaw propozycji branżowych spotkań B2B w uzgodnionych wspólnie krajach docelowych.