BIURO PROMOCYJNO - HANDLOWE FIRM POLSKICH W BAKU

 
W czasach przesilenia globalnego są na Świecie miejsca zapewniające doskonałą lokalizację logistyczną jak również neutralne relacje z Iranem, Turcją, Kazachstanem czy Uzbekistanem jak również z Rosją, Ukrainą i z Chinami. Takim miejscem jest Azerbejdżan, kraj gdzie prowadzenie biznesu jest tu teraz bezstresowym luksusem w porównaniu z pogrążającą się w kryzysie energetycznym Unią Europejską. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy polskie zainteresowane budowaniem relacji w Regionie całej Azji Centralnej wspólnie z nami.  Więcej informacji prześlemy Wam po kontakcie z nami na adres: biuro@scc.org.pl lub office@scc.org.pl  Zapraszamy do współpracy.

Podczas gdy Unia Europejska pogrąża się w rosnących kosztach energii, kraje Azjatyckie nie mają tych problemów, gdyż albo korzystają teraz z tanich dostaw z Rosji lub posiadając własne węglowodory mają stabilną i zrównoważoną sytuację. Co mają jednak zrobić firmy polskie, które znalazły sie w najgorszym teraz położeniu, biorąc na siebie obciążenia wynikające z obecnej sytuacji? Najlepszym sposobem i rozwiązaniem dla firm polskich jest teraz, jak i w najbliższym czasie, skorzystanie z okazji i przeniesienie swojego marketingu międzynarodowego rynków wschodnich (outsorcingu) do Azerbejdżanu, gdzie rozpoczęło pracę biuro promocyjno-handlowe skierowne do całego Regionu Centralnej Azji.


Dlaczego Azerbejdżan:

- Jest to najbardziej proeuropejski muzułamński i "postsowiecki" kraj czyli po prostu świecki, gdzie religia nie odgrywa tak wielkiej roli jak w krajach sąsiednich, co jak wiadomo przekłada się na biznes,
- Azerbejdżan, dzięki swoim ogromnym złożom ropy naftowej w ostatnich dwudziestu ponad latach przeobraził się w drugi Kuwejt, jak również w Regionalne Cenrtrum Biznesowe, z czego korzysta wiele firm zachodnich,
- Azerskie firmy handlowe, logistyczne i transportowe operują we wszystkich krajach od Turcji poprzez Iran, Kazachstan i Uzbekistan dając możliwość potencjalnego schronienia dla firm polskich w nadchodzących latach tym bardziej, że Polacy i Polska są tu postrzegani niezwykle gościnnie.
- Doskonała znajomość realiów biznesowych, języka rosyjskiego i angielskiego jak również silne logo Azerbejdżanu we wszystkich krajach sąsiednich jest faktem, który przekłada sie na mozliwości biznesowe w każdej branży, poniewaz brak własnego zaplecza przemysłowego zmusiło ten kupecki kraj do rozwinięcia lokalnych kanałów handlowych w Całym Regionie.
   

Zapraszamy do współpracy z nami i naszym zespołem w Baku - stolicy Azerbejdżanu jak również z naszym zespołem w Kazachstanie i Uzbekistanie.

 

Proponujemy spotkania B2B Online oraz F2F (Face to Face) z firmami w tych trzech krajach, osobno lub jednocześnie w trybie indywidualnym lub zbiorowym do wyboru.