POLSKI PAWILON na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH MEDIBAT 2023 poświęcony jest tym razem polskim producentom materiałów wykończeniowych, meblom RTA oraz wyposażeniu wnętrz. Pawilon Polski podzielony jest na dwadzieścia - 20 stoisk 9m2 - czyli każde stoisko ma wymiary 3 x 3m, gdzie każda firma prezentuje swoje oferty eksportowe indywidualnie lub zbiorowo. Aby ograniczyć koszty i problemy logistyczne prezentacje produktów odbywać się będą w formie multimedialnej za pomocą laptopów, prezentacji internetowych lub/i nisko-gabarytowych materiałach wspierających typu rolosy czy katalogi w masie nieprzekraczających standardowych kosztów przelotu lub wysyłek indywidualnych. Ponadto każdy Uczestnik ma możliwość aranżacji swojego stoiska indywidualnie w uzgodnieniu z organizatorami w aspekcie aranżacji Pawilonu Polskiego jako spójnej całości. 

Zapraszamy do udziału producentów materiałów wykończeniowych czyli: ceramicznych płytek ściennych i podłogowych, ceramiki sanitarnej kuchennej i łazienkowej, paneli podłogowych wszelkiego rodzaju i wykładzin, farb i lakierów, tynków i zapraw itp. Producentów mebli użytkowych RTA: kuchennych, łazienkowych oraz salonów i sypialni jak również mebli biurowych, hotelowych, szpitalnych, szkolnych, do banków i urzędów skarbowych i do sądów jak również do wyposażania składów wysokiego składowania itp. Poszukujemy producentów akcesoriów do produkcji mebli, których odwiedzimy na miejscu. Zapraszamy również producentów wyposażenia wnętrz a więc wszelkiego rodzaju oświetlenia, dywanów, oraz innych wyrobów wyposażeniowych typu zasłony, ręczniki etc. Poszukujemy też wykonawców basenów hotelowych i dla odbiorców indywidualnych z możliwością ich montażu i serwisu na miejscu.  Zapraszamy więc do udziału wszystkich Polskich Producentów Mebli RTA, armatury i ceramiki kuchennej czy łazienkowej, producentów podłóg i materiałów dekoracyjnych. MEDIBAT 2023 to niepowtarzalna szansa na wejście do krajów Afryki, gdzie firm polskich praktycznie nie ma, chociaż produkty polskie są tu obecne bo wprowadzane poprzez pośredników najczęściej czeskich.  Zapraszamy do udziału w targach indywidualnie wypełniając zgłoszenie internetowo bezpośrednio na stronie organizatora www.salon-medibat.com lub biorąc udział w naszym grupowym wystąpieniu w Pawilonie Polskim na MEDIBAT 2023 

DLACZEGO MEDIBAT W SFAXIE I DLACZEGO TUTAJ.....?

Jak corocznie SALON  MEDIBAT gromadzi ponad 400 wystawców z takich krajów jak Egipt, Niger, Mauretania, Dżibuti, Burkina Faso, Togo, Kamerun, Kongo, Kenia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Mali, Niger, Pakistan, Centralna Afryka, Senegal, Burkina Faso, Benin, Indonezja, Mauretania, Jordania, Algieria, Tunezja Libia, Arabia Saudyjska, Emiraty, Kanada, Chiny, Hiszpania, Włochy, Turcja, Belgia, Niemcy, Francja, Czechy,a teraz także Polska oraz 50 tysięcy odwiedzających z wielu krajów Świata. Zapraszamy do udziału w SALONIE MEDIBAT 2023 poświęconym w tym roku Polskim Meblom oraz wyposażeniu wnętrz. Afryka dzięki stałemu i równomiernemu wzrostowi PKB, gwarantuje trwały i równomierny w czasie zysk co jest w obecnych czasach wartością już strategicznie istotną dla każdej firmy. 

 

PAWILON POLSKI NA MEDIBAT 2023 kliknij tutaj