POLSKIE TARGI W IRANIE: TEHERAN 21 - 27 PAŹDZIERNIKA 2023

IRAN dzięki swojemu strategicznemu położeniu i z ogromnym zapleczem surowcowym jest potencjalnie jednym z najbogatszych krajów Świata, który potrzebuje nowych technologii, towarów, maszyn i urządzeń jak również praktycznej wiedzy. Jest to ogromna szansa dla firm polskich, gdyż Polska ma z Iranem bardzo dobre ponad 580 letnie relacje od czasów Pierwszej Rzeczypospolitej. Polacy są w Iranie postrzegani jako solidni partnerzy w biznesie. Obecne czasy wymagają wyborów ale my wyboru nie mamy. Polska żyła, żyje i żyć będzie (jak Niemcy) z rynków Wschodnich, których opuścić po prostu nie możemy. Dlatego podobnie jak Czesi, Węgrzy, Niemcy i Francuzi organizujemy w Iranie
kolejne nasze Polskie Targi w Teheranie, których organizatorami są po stronie Iranu: Teherańska Izba Przemysłowo Handlowa, Iran-Poland Joint Chamber of Commerce a po stronie polskiej Stowarzyszenie Współpracy Polska-Iran SWP-I oraz nasz Zespół SCC zajmujący się tym krajem od dawna.  

 Zapraszamy do udziału firmy z branż: IT-ICT, Energetycznej, Chemicznej i Petrochemicznej, Górniczej i surowcowej, Metalurgicznej i stalowej, Budowlanej, Maszyn i urządzeń, Motoryzacyjnej, Meblarskiej i drzewnej, Żywnościowej, Kosmetycznej, Medycznej i Farmaceutycznej, Urządzeń medycznych, Łodzi i jachtów, innych zainteresowanych tym ogromnym i jednym z najważniejszych rynków nadchodzących czasów.

 

DLACZEGO WARTO BYĆ NA TYCH TARGACH:

Organizatorem irańskim jest największa organizacja gospodarcza Iranu: Teherańska Izba Przemysłowo-Handlowa 
              gwarantująca Uczestnikom Polskim właściwych Partnerów z całego Iranu. 

Do każdego polskiego Uczestnika przyjadą specjalnie zaproszeni potencjalni partnerzy biznesowi z całego Iranu.

Każdy polski Uczestnik ma zapewnione indywidualnie zaprojektowane i wybudowane stoisko wystawiennicze . 
Strumieniowa promocja wykonana przez irańskich specjalistów daje konkretne rezultaty biznesowe


             

ZAMÓW SWOJE STOISKO JUŻ DZIŚ

 

 

  CIESZ SIĘ DOBRĄ INWESTYCJĄ W IRAN