polskie targi w iranie Teheran 21-27 PAŹDZIERNIKA 2023
KOSZTY uczestnictwa

   Całkowite koszty uczestnictwa w POLSKICH TARGACH W IRANIE w stoisku 12m2 wynoszą równowartość 7.950,00EUR z uwzględnieniem jednej osoby: PAKIET JEDNOOSOBOWY lub równowartość 9.240,00EUR w przypadku uczestnictwa dwóch osób: PAKIET DWUOSOBOWYpłatne w PLN.

Oba pakiety wystawiennicze obejmują: stoisko standardowe o powierzchni 12m2 lub bezpłatny projekt, którego realizacja również jest ujęta w omawianych kosztach ogólnych.


                                                        
Poza tym w kosztach ujęte są: wpis do katalogu wystawców polskich,
- Pomoc w aranżacji stoiska,
- Zaproszenie potencjalnych partnerów irańskich z całego Iranu,
- Tłumacze,
- Konsultacje na temat rynku irańskiego,
- Materiały informacyjne,
- GALA DINNER uroczysta kolacja wydana na cześć zaproszonych gości, na które zapraszają Państwo swoich partnerów irańskich w celu ugruntowania nawiązanych kontaktów co w kulturze irańskiej jest niezwykle istotne.

 

                                                     
Każde stoisko wyposażone jest w 40" ekran LCD oraz połączenie z internetem za pomocą szyfrowanego łącza WIFI i tradycyjnie każdy uczestnik jest opisany w ogólnodostępnym katalogu targowym.                                                              

 

 Zapewniamy powierzchnię do rozmów B2B, dokumentację fotograficzną i filmową oraz  tłumaczenia na polski i angielski.                            
Poza elementami typowo targowymi zapewniamy wizy, transfery z Polski do Iranu i z powrotem jak również sześć (6) dób hotelowych w pokojach jednoosobowych, transfery na miejscu według programu, zwiedzanie Teheranu oraz uroczystą kolację GALA DINNER, na którą każdy uczestnik będzie mógł zaprosić swoich irańskich partnerów biznesowych poznanych na targach.       ZAMÓW SWOJE STOISKO JUŻ DZIŚ

 

 W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń: +48 661345808 lub napisz: biuro@scc.g.pl  


 

    CIESZ SIĘ DOBRĄ INWESTYCJĄ W IRAN